Rokas Baciuška toliau jaukinsis T1+ automobilį – su „Toyota“ startuos Saudo Arabijoje

Rokas Baciuška toliau jaukinsis T1+ automobilį – su „Toyota“ startuos Saudo Arabijoje

„Žinokit, bagis ir miškas – gerai, bet automobilis ir smėlis – dar geriau“, - tokią žinutę paskutinę sausio dieną praneša Rokas Baciuška, triskart iš eilės Dakaro ralio prizininkas ir pasaulio ralio-reidų čempionas.

Nors po Dakaro ralio dar praėjo nedaug laiko, lenktynininkas iš Tauragės jau netrukus nuo bagio persės į aukščiausią kategoriją – T1+ arba Ultimate klasės automobilį.

„Daug laiko ilsėtis nebuvo, nes reikėjo atiduoti duoklę žiniasklaidai, fanams, tauragiškiams, bet dabar noriu pranešti gerą žinią – po savaitės vėl vyksiu į Saudo Arabiją, kur „Hail Toyota International“ ralyje startuosiu su T1+ klasės automobiliu „Toyota Overdrive“, - paslapties šydą numetė R. Baciuška.

Pasak sportininko, automobilio pasirinkimą lėmė jo patikimumas.

„Didysis planas – 2025 metais su šiuo automobiliu sustartuoti Dakaro ralyje ir visame pasaulio čempionate. Suprantu, kad reikės dėl to daug dirbti, ieškoti draugų, kurie patikėtų mano svajonės išsipildymu“, - teigė R. Baciuška.

Pirmą kartą prie „Toyota“ vairo R. Baciuška sėdo dar praėjusių metų liepą, kai išmėgino savo jėgas „Baja Aragon“ ralyje Ispanijoje.

„Tuomet pavyko pasirodyti visai neblogai, patekome į dešimtuką, kur buvo daug aukščiausio lygio žvaigždžių. Dėl to žinome, su kuo važiuosime ir kaip. Taigi, manau, žinios neblogos. Palinkėkite sėkmės ir laikome kumščius“, - šypsojosi R. Baciuška.

Lietuvos lenktynininkas šiais metais ne tik pratinsis prie „Toyota“ automobilio, bet ir toliau važiuos „Challenger“ klasės bagiu, su kuriuo Dakaro ralyje užėmė trečiąją vietą. Jis varžysis pasaulio ralio-reidų čempionato etapuose ir sieks dar vieno planetos čempiono titulo. Taip pat jis ketina sudalyvauti ir kartingo varžybose, todėl R. Baciušką bus galima išvysti ir Lietuvoje.