Rokas Baciuška grįžo į bagiuką – Abu Dabyje startuos antrame pasaulio čempionato etape

Rokas Baciuška grįžo į bagiuką – Abu Dabyje startuos antrame pasaulio čempionato etape

Nors po Dakaro ralio praėjo vos mėnuo, lenktynininkas iš Tauragės Rokas Baciuška vėl bagyje. Dukart pasaulio čempionas vakar atvyko į Jungtinius Arabų Emyratus, kur rytoj Challenger klasėje startuos „Abu Dhabi Desert Challenge“ ralyje.

Sekmadienį Rokas su šturmanu Oriol Vidal Montijano dalyvavo „South Racing“ komandos organizuotuose testuose ir išbandė Abu Dabio lenktynėms paruoštą Can-Am T3 motobagį, šių metų Dakare ekipažui padėjusį užimti trečią vietą.

„Patirties su šia transporto priemone ir kopose mums netrūksta, bet kiekvienas įveiktas kilometras leidžia dar geriau pažinti tiek trasas, tiek save kaip vairuotoją“, - po testų kalbėjo R. Baciuška.

Pernai visus greičio ruožus žemesnėje kategorijoje Abu Dabyje laimėjęs pasaulio čempionas pridėjo, kad tikslas šiame ralyje – parodyti geriausią rezultatą ir rinkti taškus, kad kuo greičiau pasivyti, o gal net jau ir aplenkti dabartinį lentelės lyderį Mitchellas Guthrie.

„Nežinau kodėl, bet M. Guthrie nedalyvaus šiame etape, todėl turėsiu progą bendroje įskaitoje išsiveržti į priekį. Nepaisant to, konkurencijos mūsų klasėje, kaip visada, netrūks atvyko komandos draugas Austin Jones, kiti puikūs lenktynininkai“, - pasakojo R. Baciuška.

„Abu Dhabi Desert Challenge“ varžybose dalyvių laukia prologas ir penki greičio ruožai, kurių bendras ilgis turėtų svyruoti tarp 2000 ir 2500 kilometrų. Kartu su visomis formalumų dienomis dalyviai čia praleis daugiau nei savaitę.

Šiose varžybose startuoti ketina ir daugiau lietuvių – motociklininkai Mykolas Paulavičius, Nerimantas Jucius, Gediminas Satkus, Saulius Klevinskas, Edvard Sokolovskij.